Believe Digital

Believe
Тип лейбл
Форма власності анонімне товариство
Галузь музична індустрія
Спеціалізація музичне видавництво
Засновано 2005
Засновник(и) Денис Ледегаілеріє, Арно Кьярамонті, Ніколас Лакліас
Штаб-квартира Прапор Парижа Париж
Територія діяльності весь світ
Філії у 44 країнах
Ключові особи Денис Ладегайлері (CEO), Ромен Вів'єн (член правління та керуючий директор), Ксав'є Дюмон (генеральний директор), Марі-Анн Роберт (глобальний керівник служб художників)
Послуги Цифрова музична дистрибуція
Співробітники 990 employees
Дочірні компанії TuneCored
believemusic.com

Believe (також відомий як Believe Digital, Believe Distribution Services та Believe Music) — паризька компанія, яка допомагає артистам та звукозаписуючим компаніям "будувати аудиторію та кар'єру", зосереджуючись на музичних технологіях та послугах[2] включаючи цифровий розподіл у всьому світі. Він має більше 20 брендів та лейблів, включаючи дистриб'ютора для незалежних музикантів TuneCore [Архівовано 12 вересня 2021 у Wayback Machine.], дистриб'ютора Groove Attack [Архівовано 27 жовтня 2020 у Wayback Machine.], Believe Distribution Services [Архівовано 24 жовтня 2020 у Wayback Machine.] та лейблі, такі як AllPoints [Архівовано 1 листопада 2020 у Wayback Machine.], Naive [Архівовано 12 травня 2019 у Wayback Machine.] та Nuclear Blast [Архівовано 23 жовтня 2020 у Wayback Machine.].

Believe — провідний цифровий дистриб'ютор незалежної музики. Компанія присутня в 44 країнах.

  1. CrunchBase — 2007.
  2. GmbH, finanzen net. World's Biggest Heavy Music Label Just Got Heavier | Markets Insider. markets.businessinsider.com. Архів оригіналу за 12 вересня 2021. Процитовано 20 листопада 2019. 

From Wikipedia, the free encyclopedia · View on Wikipedia

Developed by Nelliwinne